[wp-story]

Lajme

Pamje nga kolonat e mërgimtarëve nëpër kufi

Pamje nga kolonat e mërgimtarëve nëpër kufi
20:20 | 03 Janar 2021

Mërgimtarët nga Kosova po përballen me pritje të gjata gjatë kthimit për në vendet e tyre.

Kolona të gjata janë bërë në kufirin në mes të Kroacisë dhe Sllovenisë.

Sipas lexuesve të Gazetës Express të cilët kanë dërguar pamje nga atje, janë krijuar kolona deri në 12 km.

 

 

 

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera