Vip

Pamje nga festa e bebit të Genta Ismajlit (FOTO)

Pamje nga festa e bebit të Genta Ismajlit (FOTO)
18:36 | 13 Tetor 2021

Sonte ka festë për Genta Ismajlin dhe të dashurin e saj turk, Usta.

Ata kanë organizuar Baby Shower ose ndryshe ‘festa e bebit’.

Ka qenë këngëtarja ajo e cila ndau pak pamje me ndjekësit nga ambienti i cili duket të jetë dekoruar deri në detaje.

Genta dhe Usta janë në pritje të fëmijës së parë, duke konfirmuar shtatzëninë pak ditë më parë, pas disa muajsh spekulime.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera