Vip

Pamje nga ditëlindja e Renees

Pamje nga ditëlindja e Renees
16:16 | 17 Maj 2022

Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka festuar ditëlindjen e saj të 7-të.

E shoqëruar nga shumë miqë të saj, Renee ka festuar një ditëlindje si në përralla.

Me lojëra të ndryshme e në shoqërimin e muzikës, Renee dukej shumë e lumtur.

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera