[wp-story]

Lajme

Pamje nga aksidenti në Brezovicë, një person rrotullohet në pistën e skijimit

Pamje nga aksidenti në Brezovicë, një person rrotullohet në pistën e skijimit
15:58 | 22 Shkurt 2021

Janë publikuar pamjet e aksidentit, në të cilin një person ka pësuar aksident në pistën e skijimit në Brezovicë.

Personi po e drejtonte motorin e borës, ndërsa për një moment shihet duke rrëshqitur.

Nuk ka të dhëna nëse personi ka pësuar lëndime, pasi rasti sipas zëdhënësit nuk është raportuar në polici.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera