Vip

Pamje ku mundohet të sulmohet Azet në Vjenë, sigurimi shtie me armë

Pamje ku mundohet të sulmohet Azet në Vjenë, sigurimi shtie me armë
22:00 | 22 Maj 2022

Gazeta Express ka siguruar pamje ekskluzive të ngjarjes ku është munduar të sulmohet këngëtari Azet në Vjenë të Austrisë.

Azet po mbante një koncert në këtë qytet ku në pamjet e siguruara shihet një numër tepër i madh i publikut.

Pas përfundimit të koncertit, ka pasur përpjekje të sulmohet Azet dhe eskorta e tij, ku si pasojë sigurimi personal i këngëtarit ka shtirë me armë.

Me rastin është duke u marrë policia austriake.

Këto janë pamjet:

 

 

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera