[wp-story]

Lajme

Pacolli: LDK e di që VV prin në sondazhe

Pacolli: LDK e di që VV prin në sondazhe
23:08 | 20 Gusht 2019

Fitore Pacolli nga Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se qytetarët janë duke ftuar për ndryshime rrënjësore në Kosovë.

“Qytetarët e Kosovës po presin që këto ndryshime t’i bëjë Lëvizja Vetëvendosje. Ata nuk po presin që këto ndryshime t’i bëjnë ata që ishin në koalicionin PAN. Ne garojmë për të fituar këto zgjedhje, gjë që po e tregojnë sondazhet”, ka thënë ajo në televizionin publik.“Ne jemi në pritje të LDK-së, por edhe LDK-ja e di që Vetëvendosje po prin”.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera