×
 • Lajme
 • Lajme

  Osmani publikon foto nga pritja e organizuar nga Szholz në New York: Me partnerë dhe aleatë të çmuar

  FrontOnline
  19 Shtator 2023

  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar fotografi nga takimet në pritjen e organizuar nga kancelari gjerman, Olaf Scholz në New York.

  Osmani shkroi se atje ishte me partnerëve dhe “aleatëve të çmuar të Kosovës”.

  “Mbrëmë, në pritjen e organizuar nga Kancelari Scholz, në mesin e partnerëve të shumtë e aleatëve të çmuar të Kosovës”, shkroi ajo.

  Postimi i saj i plotë:

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për ndërprerjen e energjisë-elektrike
  Nga Rubrika
  Lajme25 Shtator 2023
  Profesori universitar i historisë Bujar Dugolli, ka folur rreth zhvillimeve në veri të vendit, ku të dielën si pasojë e sulmit të...
  Lajme25 Shtator 2023
  Policia e Kosovës, në aksionin e saj antiterrorist në Banjskë, sekuestruan një automjet të tipit xhip mercedes, e që i njëjti mbante...
  Lajme25 Shtator 2023
  Gazeta britanike “The Guardian” ka dhënë pikëpamjen e saj për sulmin terrorist në veri, siç i referohet për pikën e nxehtë të...
  Të tjera
  Lajme25 Shtator 2023
  Edhe dy serbë të tjerë janë arrestuar në fshatin Banjskë të Zveçanit. Fillimisht Policia e Kosovës gjatë kontrolleve në këtë fshat, në...
  Lajme25 Shtator 2023
  Pamjet ekskluzive më poshtë, tregojnë momentin se si terroristët serbë, largohen nga Manastiri pasi sulmuan me armë zjarri ndaj Policisë së Kosovës...
  Lajme25 Shtator 2023
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, bisedoi me të dërguarin e posaçëm të Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin, për sulmin ndaj Policisë...
  Lajme25 Shtator 2023
  Në situatën e tensionuar në veri të dielën përveç, Policisë së Kosovës prezent kanë qenë edhe KFOR-i. Se a është dashur të...
  Lajme25 Shtator 2023
  Qeveria e Kosovës e ka mbajtur mbledhjen 161-të të saj. Mbledhja është zhvilluar në formë elektronike dhe janë marrë disa vendime. Në...
  Lajme25 Shtator 2023
  Ish-drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka folur për situatën e tensionuar në Veri të Kosovës, ku të dielën mbeti i...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.