[wp-story]

Lajme

Osmani citon Gërvallën: Rruga e nderës asht ma e zorshmja, po ma e mira

Osmani citon Gërvallën: Rruga e nderës asht ma e zorshmja, po ma e mira
22:57 | 17 Janar 2021

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, e ka cituar një thënie të shkrimtarit të mirënjohur Jusuf Gërvalla.
Në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka shkruar se rruga e nderës asht ma e zorshmja, por më e mira dhe e vetmja rrugë e vërtetë për njeriun.

“Rruga e nderës asht ma e zorshmja, po ma e mira dhe e vetmja rrugë e vërtetë për njeriun.

Dhe, kush u mundue për nder, nder ka gjetë!”

-Jusuf Gërvalla-

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera