Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Olta vendos të largohet, Luizi përpiqet ta ndal: Po si ka lezet kjo lojë pa ty

  FrontOnline
  01 Prill 2023

  Konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari, ka vendosur që sonte të lërë lojën.

  Ajo ka deklaruar në dhomën e rrëfimit se këtë vendim e ka marrë për shkak të mungesës që ka për djalin e saj Amarin.

  Ky vendim nuk u mirëprit nga banorët, madje ishte këngëtari Luiz Ejlli i cili është rival i Oltës, që i ka kërkuar asaj që të mos largohet.

  “Po mos ia fut kot, si ka lezet kjo lojë pa ty”, ka thënë Luizi.

  Luizi po ashtu s’i ka kursyer batutat as në një moment të tillë, duke i thënë që të vazhdojë qëndrimin në shtëpi dhe të jetë ai personi që do ta eliminojë Oltën.

  “Se vjen dita se do të m’bante Olta me kja, s’ma kishte marrë mendja”, tha ndër të tjera Luizi.

  Ndërkohë në dhomën e surprizave, Produksioni ka sjellë djalin e Oltës.

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip29 Maj 2023
  Dy aktoret e njohura shqiptare, Adriana Matoshi, njëherish deputete e Kuvendit dhe Arjola Demiri, janë shoqe shumë të mira me njëra-tjetrën. Përveç...
  Vip29 Maj 2023
  Afrona Dika po shijon pushimet me të dashurin e ri, ku edhe për herë të parë ndau një fotografi me të dashurin...
  Vip29 Maj 2023
  Fituesi i ‘Big Brother VIP’ Luiz Ejlli është personazhi i momentit në showbizit shqiptar. Rrjetet sociale të këngëtarit numërojnë me qindra mijëra...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2023
  Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku kryesisht gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, pritet të ketë...
  Lajme29 Maj 2023
  Pas përleshjeve në veri mes protestuesve serbë dhe forcave të KFOR-it, nën arrest po mbahen të paktën tre persona. Përmes burime nga...
  Lajme29 Maj 2023
  Ambasadori amerikan në Serbi, Christopher Hill, ka thënë se dialogu është e vetmja rrugë për të ecur përpara, duke i bërë thirrje...
  Lajme29 Maj 2023
  Ish-presidenti Fatmir Sejdiu ka thënë se shihet qartë që protestat në veri janë të dhunshme dhe të udhëhequra nga bandat e njohura...
  Lajme29 Maj 2023
  Ministria e Punëve të Jashtme e Austrisë i ka dënuar fuqishëm sulmet e dhunshme ndaj ushtarëve të KFOR-it, pjesëtarëve të EULEX-it dhe...
  Lajme29 Maj 2023
  Shefja e UNMIK-ut, Caroline Ziadeh, ka thënë se është e alarmuar nga dhuna në veri të Kosovës dhe veprimet e mëparshme gjatë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.