Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Olta Gixhari: Nuk krahasohem me Kiarën, asaj të gjithë rrugën ia ka ndërtuar Luizi

  FrontOnline
  21 Mars 2023

  Sonte (e martë) do të mbahet spektakli i radhës i Big Brother VIP Albania ku priten edhe shumë ngjarje dhe momente interesante.

  Ajo që po pritet me kureshtje të madhe është edhe persona që do të dalin në nominim përball njëri-tjetrit.

  Kutia e Pendores të shtunën që lamë pas iu dha këngëtares nga Kosova, Nita Latfi e cila zgjodhi që njëri prej dy çifteve të shkonte në nominim Qetsori përball Kristi ose Olta përball Kiarës.

  Cilido prej këtyre dy çifte që zgjidhet më pak i preferuari nga publiku do të nominohen dhe njëri prej tyre do të eliminohet nga shtëpia e famshme.

  Teksa nuk dihet akoma se cilët nga katër banorët e lartpërmendur do të shkojnë në nominim, Olta ka vazhduar të theksojnë që mund të jena ajo dhe Kiara.

  Por, ndonëse kjo gjë mund të ndodhë, aktorja kam insistuar se nuk e sheh vetën të rrezikuar pasi sipas saj ajo ka lojë të fortë për dallim prej Kiarës që ka qenë çdo herë nën hijen e Luizit.

  “Nuk e shoh vetën aq shumë të rrezikuar sepse jam përball Kiarës që gjithë lojën e vetë e ka nën hijen e Luizit, unë jam vetëm, i kam bërë ballë çdo gjë vetëm dhe tani të diskutohet loja ime përball Kiarës që gjithë rrugën ia ka ndërtuar Luizi deri këtu, unë jam lojtare këtu, po lë gjithë energjinë time, po lë shpirtin tim këtu”, ka thënë Olta në një diskutim me Qetsorin.

  Mbetet të shihet si do të rrjedhin situata gjatë mbrëmjes së spektaklit, ndërkohë kujtojmë që banori i fundit që u largua nga BBVA ishte Armaldo Kllogjeri.

  Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë
  Nga Rubrika
  Vip02 Qershor 2023
  Vivien dhe Getinjo, kishin krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”. Lidhje kjo e cila nuk zgjati edhe shumë jashtë shtëpisë...
  Vip02 Qershor 2023
  Sot ka festë në shtëpinë e këngëtarëve Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu. Vajza e tyre e madhe Biona feston ditëlindjen. Biona mori...
  Vip02 Qershor 2023
  Mejreme Hajdaraj është një emër i ri në modeling, por me suksese të shumta në këtë fushë. Ajo ka fituar tashmë kurorat...
  Të tjera
  Lajme02 Qershor 2023
  Si shkak i situatës së tensionuar në veri të vendit, Bashkimi Evropian ka dal me disa kërkesa ndaj Kosovës në mënyre që...
  Vip02 Qershor 2023
  Vivien dhe Getinjo, kishin krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”. Lidhje kjo e cila nuk zgjati edhe shumë jashtë shtëpisë...
  Lajme02 Qershor 2023
  Kryetari i komisionit qeveritar për Personat e Zhdukur, Andin Hoti, ka bërë të ditur se Kosova ka filluar me kërkesat e saj...
  Lajme02 Qershor 2023
  Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit kanë arritur ta nxjerrin të gjallë një person që kishte rënë në bunar. Ngjarja ka ndodhur në...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Sipas një deklaratë të Kombeve të Bashkuara, çmimet e ushqimeve në muajin maj shënuan nivelin më të ulët në dy vjet. Indeksi...
  Lajme02 Qershor 2023
  Deputetja e AAK-së, Time Kadriaj ka thënë se deputetët e VV-së me sa duket kanë parë shumë filma aksion ditëve të fundit,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.