×
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  Oferta bombastike për hotele me 5 yje në Durrës

  FrontOnline
  29 Qershor 2020

  Si asnjëherë më parë, deri në 50 % zbritje, mund të kaloni pushimet verore në hotelet më të mirë në Durrës si “Grand Blu Fafa”, “Hotel Bonita”, “Hotel As”. Ambienti përrallor, kuzhina tradicionale e mediterane, shërbimi kualitativ, pishina të brendshme, jashtme e shumë shërbime tjera tashmë janë mundësi e mirë të cilën është duke e promovuar kompania “Sharr Travel” për qytetaret e Kosovës.

  Ruzhdi Kurtishaj, pronar i kompanisë “Sharr Travel”  ka thënë se ofertat që është duke promovuar kompania e tij për këto tre hotele si “Grand Blu Fafa”, “Hotel Bonita”, “Hotel As” janë të pa para deri më tash.

  https://www.facebook.com/SharrTravel/videos/3020221541365951/

  Sipas tij, qytetaret nga Kosova mund të përjetojnë momente përrallorë me çmime shumë minimale, duke shfrytëzuar ofertat promocionale të kompanisë “Sharr Travel”.

  https://www.facebook.com/SharrTravel/videos/729875371166501/

  “Këto çmime janë super promocionale, nuk janë aplikuar asnjë herë më parë. Duke filluar prej 25 euro në natë qytetaret nga Kosova mund të përjetojnë kënaqësinë, luksin, por edhe ushqimin më të mirë në Durrës. Sa me herët që qytetaret rezervojnë pushimin përmes kompanisë sonë përfitojnë oferta me çmime bombastike” ka thënë Kurtishaj

  https://www.facebook.com/SharrTravel/videos/190961615680829/

  Sipas tij, kompania “Sharr Travel” si lider në fushën e turizmit në vend një rëndësi të veçante iu kushton edhe transportit të qytetareve për ne bregdet ku në dispozicion ka flotën e autobusëve më të rinj dhe më modern në vend.

   

  “Me çmime minimale qytetaret mund ta shijojnë atë që kanë ëndërruar prej kohësh. Kompania ‘Sharr Travel’ ka në dispozicion ofertat më të lira deri më tash. Andaj i ftoj qytetaret e Kosovës që ta shfrytëzojnë ofertën tonë për të realizuar ëndrrën e tyre” ka thënë pronari  i kompanisë “Sharr Travel” Ruzhdi Kurtishaj. (a.s)

  Festo Bajramin me ofertën All Inclusive të Sharr Travel
  Nga Rubrika
  Ekonomi06 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës, në asistimin e Njësitit Anti-kontrabandë nga Dogana e Kosovës dhe ATK-së me qëllim të luftimit të Ekonomisë jo formale,...
  Ekonomi05 Dhjetor 2023
  Minatorët e Trepçës edhe pas grevës dhjetë ditëshe, po ankohen se marrëveshja që i dha fund grevës, nuk po zbatohet. Përveç shpalljes...
  Ekonomi03 Dhjetor 2023
  Kosova e Shqipëria u afruan edhe më shumë mes veti këtë vit. Shkëmbimi tregtar mes dy vendeve u rrit në periudhën janar-shtator...
  Të tjera
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu tha se forcat e armatosura të vendit të tij vranë rreth gjysmën e komandantëve të Hamasit gjatë operacioneve...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka thënë se SHBA-të nuk kanë ndryshuar qëndrim sa i përket mbajtjes së zgjedhjeve serbe në...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Anëtari më i ri i LDK-së, Berat Rukiqi, vendimin e kryeministrit Albin Kurti, për alokimin e 5 milionë eurove për familjet me...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë, është takuar të martën me ambasadorin e Republikës së Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj. Presidentja...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli ka reaguar sërish për vrasjen e Liridona Ahmetaj. Ai ka reaguar ashpër kundrejt deklaratave të ndryshme që...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Paneli i Gjykatës së Apelit të Gjykatës Speciale në Hagë më 14 dhjetor do ta shqiptojë aktgjykimin në rastin e Salih Mustafës....

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.