×
 • Kronika
 • Kronika

  Obiliq: Arrestohet i dyshuari për substanca narkotike dhe armëmbajtje pa leje

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Në rrugën Naser Kastrati të Obiliq, mbrëmjen e së hënës është arrestuar një i dyshuar për arsye se gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me katër fishekë, 68 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë, një peshore, një mulli dhe një shumë parash prej 200 euro që dyshohet se janë fituar nga shitja e substancave narkotike.

  Policia bën të ditur se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

   

  Punimet në rrjet, KEDS njofton se këto vende do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Kronika06 Dhjetor 2023
  Sot, një shtëpi në fshatin Vërban të Vitisë është kapluar nga flakët dhe si pasojë janë lënduar katër persona. Lajmin e ka...
  Kronika06 Dhjetor 2023
  Në një objekt banesor janë përfshirë nga zjarri orët e rrymës në rrethana të panjohura. Në raportin 24 orësh të Policisë së...
  Kronika06 Dhjetor 2023
  Të martën në Prishtinë është arrestuar një person nën dyshimin që i ka kanosur disa policë. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar,...
  Të tjera
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për situatën në vend, me theks të veçantë për sigurinë dhe...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Kaderi ka pasur një bisedë të gjatë me konkurrenten tjetër të këtij formati, Edonën. Ajo ka...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby ka zhvilluar një bisedë me Edonën dhe Kaderin, në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Hyrja e banorit të ri në Big Brother VIP Kosova, Ardit, duket të ketë ndikuar mirë tek konkurrentja e tij, Shqipja. Në...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Në mbledhjen e Këshillit të Ministrave të Shqipërisë sot miratuam Strategjinë e re të Sigurisë Kombëtare, e hartuar nga një grup pune...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Akoma zyrtarisht nuk ka kërkesë nga Suedia që Naim Murseli të gjykohet në shtetin e tyre. Emri i Naim Murselit në javën...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.