[wp-story]

Bota/Rajoni

Obama lutet për shërimin e Trump

Obama lutet për shërimin e Trump
08:30 | 03 Tetor 2020

Ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama së bashku me gruan e tij i kanë uruar shërim të shpejtë presidentit të tanishëm, Donald Trump dhe Zonjës së Parë, pasi që janë prekur nga Covid-19.

Obama përmes një statusi në Facebook tha se edhe pse janë në mes të një beteje politike, duhet të kujtojmë që jemi amerikanë, shkruan Indeksonline.

“Ne jemi të gjithë qenie njerëzore. Duam që të jemi të gjithë të shëndetshëm, pa marr parasysh partinë tonë”, u shpreh ai.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera