[wp-story]

Lajme

Nxirret trupi i pajetë nga vendi i ngjarjes

Nxirret trupi i pajetë nga vendi i ngjarjes
11:48 | 31 Dhjetor 2020

Trupi i pajetë i pronarit të agjencionit “Veneta Travel”, është nxjerr nga vendi, ku ky i fundit kreu vetvrasje.

Për këtë rast ka raportuar edhe FrontOnline.

Ndërsa lajmin e ka konfirmuar edhe  Policia e Kosovës.

Flora Ahmeti zëdhënëse e Policisë për Rajonin e Prishtinës, ka thënë për FrontOnline se rreth orës 09:30 kanë pranuar informatën për një person pa shenja jete në rrugën “Garibaldi”, në Prishtinë.

“Rreth orës 09:30 kemi pranuar informatën për një person pa shenja jete në një objekt në rrugën ”Garibaldi” në Prishtinë.

Menjëherë njësia policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendngjarje, ku nga ekipi mjekësor është konfirmuar se personi (mashkull) është pa shenja jete”, ka thënë ajo./FrontOnline/

Dyshohet për vetëvrasje në Prishtinë

Posted by Front Online on Thursday, December 31, 2020

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera