Bota/Rajoni

“Nxehet” qytetari në Tiranë, thyen xhamin e Prokurorisë

“Nxehet” qytetari në Tiranë, thyen xhamin e Prokurorisë
14:44 | 03 Gusht 2020

Një burrë bërtiti dhe pastaj goditi me sende të forta xhamin e prokurorisë në Tiranë.

Kjo ngjarje kjo e pazakontë, ka ndodhur sot në kryeqytet.

Nuk dihen ende më shumë detaje por njoftohet se policia ka shoqëruar tashmë në komisariat qytetarin me iniciale K. Sh.

Mësohet se qytetari vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Pamjet: top channel

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera