[wp-story]

Bota/Rajoni

Nuk kanë të ndalur lëkundjet në Shqipëri/ Tërmeti i tretë në Lushnjë

Nuk kanë të ndalur lëkundjet në Shqipëri/ Tërmeti i tretë në Lushnjë
22:37 | 24 Shtator 2020

Akoma pa u qetësuar nga tërmeti i para një ore një tjetër tërmet ka goditur Lushnjën.

Lëkundja e radhës raportohet me magnitudë 2.2 me thellësi 5 km.

Ndërsa kjo është lëkundja e tretë për sot, dy lëkundjet e tjera kanë qenë me magnitudë 3.5 dhe 4.

Të shumtë janë qytetarët që raportuan se i kanë ndjerë lëkundjet e mëparshme.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera