Kronika

Nuk i ndalet policëve dhe hyn në territorin e Serbisë

Nuk i ndalet policëve dhe hyn në territorin e Serbisë
10:37 | 01 Tetor 2020

Një i dyshuari serb, me kamionetë, nuk i është ndalë patrullës policore dhe gjatë ndjekjes, i njëjti ka tentuar të godas veturën zyrtare të policisë.

Rasti ka ndodhur dje në Leposaviq. I dyshuari me kamionetë, përmes rrugëve alternative, ka arritur të futet në territorin e Serbisë.

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera