[wp-story]

Vip/Kultura

Nuk do t’iu besoni syve, Dafina është dobësuar aq shumë sa nuk do ta njihni

Nuk do t’iu besoni syve, Dafina është dobësuar aq shumë sa nuk do ta njihni
22:52 | 29 Qershor 2020

Dafina Zeqiri është padyshim njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët, ajo përflitet vazhdimisht edhe për jetën private si dhe pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Atë të gjithë e njihnim si një femër me trup të formësuar, që e bënte të dukej shumë atraktive.

Por, në një fotografi, ku Dafina shihet duke bërë blerje, ajo duket se është dobësuar shumë dhe nuk po duket aspak mirë./ORAinfo/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera