Vip

Nora Istrefi çmend ndjekësit e saj me fotot e fundit nga plazhi

Nora Istrefi çmend ndjekësit e saj me fotot e fundit nga plazhi
20:17 | 12 Korrik 2020

Nora Istrefi, ka “çmendur” fansat me fotot e fundit që ka publikuar në rrjete sociale.

Këngëtarja, është shfaqur me bikini ngjyrë pink dhe në pah ka nxjerrë asetet e saj bombastike. Ajo është duke shijuar pushimet në plazh së bashku me të bijën Renee.

Këngëtarja i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me këngëtarin Robert Berisha, megjithatë raportet mes tyre janë mjaft të mira, kjo dhe për faktin se në mes është Renee-ja e vogël. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera