×
 • Vip
 • Vip

  Noizy i vë kusht fansave për publikimin e këngës së re

  FrontOnline
  10 Korrik 2024

  Rap-artisti i njohur, Noizy, ka paralajmëruar fansat përmes rrjeteve sociale për një këngë të re.

  Megjithatë, ai i ka vendosur përpara një kushti, në mënyrë që ky projekt të realizohet.

  Këngëtari nga Shqipëria ka kërkuar që të bëhen 500 mijë pëlqime e 100 mijë komente, nëse dëshirojnë që kënga të publikohet sa më shpejt.

  Foto: Screenshot/Instagram

  Këtë projekt e ka paralajmëruar në bashkëpunim me Varrosin dhe reperen nga Prizreni, Tayna.

  “500 mijë pëlqime, 100 mijë komente nëse e doni shpejt”, ka qenë përshkrimi që i ka vendosur.

  Deri më tani janë bërë mbi 25 mijë pëlqime dhe mbi shtatë mijë komente, shifra të vogla këto nga ato që kërkoi 37-vjeçari.

  Noizy pak ditë më parë mbajti koncertin “Alpha Shoë III”, ku u cilësua si një dështim nga të pranishmit. /Telegrafi/

  Zgjerimi i Comoditës në SHBA: “Nap Queen Sleep”, krenaria e shqiptarëve
  Nga Rubrika
  Vip22 Korrik 2024
  Këngëtarja Jessie J ka zbuluar se tre muaj më parë u diagnostikua me çrregullim të hiperaktivitetit të deficitit të vëmendjes (ADHD) dhe...
  Vip22 Korrik 2024
  Edhe Jul Deda do i bashkohet trendit të momentit, atij të podcastit. Ish-banori i Big Brother VIP Albania, ka zbuluar në rrjetin...
  Vip22 Korrik 2024
  Semi Jaupaj është një nga artistet që pëlqehet nga publiku për zërin që ka. Ajo së fundmi surprizoi ndjekësit e saj me...
  Të tjera
  Kronika23 Korrik 2024
  Një burrë në fshatin Treboviq të Pejës, ka raportuar në polici se vajza e vëllait të tij e cila është me aftësi...
  Kronika23 Korrik 2024
  Një grua në Viti e ka njoftuar policinë e Kosovës se para një viti është sulmuar seksualisht nga një burrë në Viti....
  Lajme23 Korrik 2024
  Pas dyshekëve, produkti i dytë më i eksportuar në Amerikë gjatë vitit që lamë pas janë artikuj të veshjeve për burra dhe...
  Lajme23 Korrik 2024
  Prokuroria Speciale e Kosovës, dje bëri të ditur se edhe sot do ta intervistojë ministren e Drejtësisë, Albulena Haxhiu. Sipas PSRK-së, intervistimi...
  Ekonomi23 Korrik 2024
  Dyshekët e prodhuar në Kosovë janë produkti kryesor që  eksportohet nga Kosova në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) së paku gjatë...
  Bota/Rajoni23 Korrik 2024
  Zëvendëspresidentja amerikane Kamala Harris ka festuar sigurimin e mjaftueshëm të miratimeve të delegatëve për të fituar nominimin presidencial demokrat. “Sonte, jam krenare...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.