[wp-story]

Kronika

Një pjesë e oborrit të konvikteve në Prishtinë përfshihet nga zjarri, duket të jetë e qëllimshme

Një pjesë e oborrit të konvikteve në Prishtinë përfshihet nga zjarri, duket të jetë e qëllimshme
23:14 | 10 Janar 2020

Disa pisha në oborrin e konvikteve të Qendrës Studentore në Prishtinë, janë përfshirë nga zjarri, mbrëmjen e sotme.

Në  vendin e ngjarjes  janë parë edhe Policia e Kosovës si dhe zjarrfikësit.

Po ashtu në bazë të fotografive shihet se zjarri është përhapur në disa vende, gjë që bën të dyshohet se zjarri është shkaktuar qëllimisht.

Nuk dihet ende nëse ka të arrestuar për këtë rast./Front Online/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera