[wp-story]

Kronika

Një personi ia vjedhin çantën me pasaportë dhe dy kartela bankare në Çagllavicë

Një personi ia vjedhin çantën me pasaportë dhe dy kartela bankare në Çagllavicë
10:04 | 13 Shkurt 2020

Një person ka raportuar në polici se disa persona i kanë vjedhur një çantë krahu nga vetura e tij. Sipas viktimës, në çantë kishte pasaportën dhe dy kartela bankare.

Vjedhja ka ndodhur dje rreth orës 11:40 në Çagllavicë

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur nga vetura e tij i kanë vjedhur një çantë krahu në të cilën kishte pasaportën dhe dy kartela bankare”, thuhet në raportin e Policisë.

Më tutje, bëhet e ditur që rasti është duke u hetuar.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera