Kronika

Një person rrëzohet në vendin e punës në Rahovec, policia jep detaje

Një person rrëzohet në vendin e punës në Rahovec, policia jep detaje
10:07 | 03 Gusht 2022

Policia raporton se një person në Rahovec derisa ka qenë duke punuar është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, derisa rasti po vazhdon të hetohet.

“RREZIKIM I SIGURISË NË VENDIN E PUNËS/Fsh. Bellacerk, Rahovec 02.08.2022 – 11:40. Është raportuar se viktima mashkull kosovar derisa ishte duke  punuar ishte rrëzuar dhe për pasojë ka pësuar lëndime trupore. Lidhur me rastin viktima është dërguar për tretman mjekësor rasti nën hetime”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera