Kronika

Një person i vdekur dhe 14 të lënduar në aksident trafiku gjatë 24 orëve

Një person i vdekur dhe 14 të lënduar në aksident trafiku gjatë 24 orëve
08:45 | 02 Korrik 2020

Policia e Kosovës ka paraqitur disa statistika të aktivitetit të tyre të punës gjatë 24 orëve.

Policia njofton se në 24 orët e fundit një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku.

Sipas raportit kanë ndodhur 43 aksidente trafiku, nga ato 14 me të lënduar dhe 28 me dëme materiale.

Po ashtu janë shpërndarë 1 mijë e 252 gjoba.

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera