[wp-story]

Kronika

Një person i rrezikshëm ik nga Instituti Special i Shtimes dhe e vjedh një veturë

Një person i rrezikshëm ik nga Instituti Special i Shtimes dhe e vjedh një veturë
08:49 | 12 Janar 2021

Një vjedhje e automjetit ka ndodhur të hënën në komën e Shtimes.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se pasditen e së hënës një personit i është vjedhur vetura e tij në qytetin e Shtimes, shkruan lajmi.net.

Sipas raportit policor, i dyshuari është një person i cili ka ikur nga Instituti Special i Shtimes dhe më pas e ka vjedhur veturën.

Siç bëhet e ditur, i dyshuari është person i rrezikshëm, përderisa Policia e Kosovës është duke e hetuar këtë rast.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera