Lajme

Një i vdekur dhe 18 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Një i vdekur dhe 18 raste të reja me COVID-19 në Kosovë
14:49 | 22 Qershor 2021

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar 1 viktimë nga COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 18 raste të reja me këtë virus, 16 më shumë se ditën e djeshme.

Ndërsa, 14 persona janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit.

Deri tani në Kosovë janë regjistruar 107 mijë e 673 raste të infektuara me COVID-19 dhe 2 mijë e 253 viktima.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera