Gjuha:
×
 • Sport
 • Sport

  Një humbje e mundshme nga Franklin, Joshua do t’i thotë lamtumirë botës së boksit

  FrontOnline
  29 Mars 2023

  Boksieri i njohur britanik, Anthony Joshua do të rikthehet në ring ditën e shtunë.

  Joshua do të përballet me boksierin, Jermaine Franklin, dhe vjen në këtë meç pas dy humbjeve ndaj Usyk, shkruan GazetaBlic Sport.

  Përpara këtij meçi është britaniku që njoftoi se nëse humb këtë përballje atëherë do të pensionohet.

  “Do të pensionohem nëse humbas. Nuk jam këtu për të garuar me njerëzit. Nëse ata duan që unë të pensionohem do ta bëjë”, u shpreh ai për ‘MailOnline’.

   

  Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…
  Nga Rubrika
  Sport01 Qershor 2023
  Një nga sulmuesit më të mirë në botë, Harry Kane, ka refuzuar transferimin te Bayern Munich dhe po i afrohet një transferimi...
  Sport01 Qershor 2023
  Cristiano Ronaldo nuk ia doli të festonte titullin në Arabinë Saudite, ku u transferua në merkaton e dimrit, pasi ekipi i tij,...
  Sport01 Qershor 2023
  Hetuesit e UEFA-s kanë vendosur ta ndalojnë Barcelonën të luajë në Ligën e Kampionëve për një sezon, sipas mediumit spanjoll ABC. Prej kohësh...
  Të tjera
  Lajme02 Qershor 2023
  Kryeministrja e Kosovës, Vjosa Osmani, shprehet e lumtur që në Samitin e Komunitetit Politik Evropian në Moldavi u takua me kryeministrin e...
  Vip02 Qershor 2023
  Sot ka festë në shtëpinë e këngëtarëve Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu. Vajza e tyre e madhe Biona feston ditëlindjen. Biona mori...
  Lifestyle02 Qershor 2023
  Lëngjet e frutave të pasionit, shegës, portokallit dhe mandarinës, janë të pasura me kalium, i cili luan një rol të madh në...
  Lajme02 Qershor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në seancën e Kuvendit të Kosovës, tha se është i vetëdijshëm që kryetarët e rinj në komunat...
  Lajme02 Qershor 2023
  Kryeministri Albin Kurti ka marrë fjalën në Kuvendin e Kosovës dhe ka komentuar kërkesat e kreut të LDK-së, Lumir Abdixhiku dhe kreut...
  Lajme02 Qershor 2023
  Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, i cili edhe drejton Grupin Parlamentar, ia ka kritikuar kryeministrit Albin Kurti deklaratën për...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.