[wp-story]

Kronika

Një grua në Prishtinë rrahet nga burri dhe vajza e saj

Një grua në Prishtinë rrahet nga burri dhe vajza e saj
10:46 | 19 Nëntor 2020

Një grua është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vajza e saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 23:00, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, i dyshuari gjendet në arrati ndërsa e dyshuara është arrestuar.

“Viktima f/k ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vajza f/k. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari gjendet në arrati ndërsa e dyshuara f/k është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera