[wp-story]

Kronika

Një femër kapet me armë pa leje

Një femër kapet me armë pa leje
10:50 | 16 Gusht 2019

Policia në rajonin e Pejës ka raportuar se sot në orët e hershme të mëngjesit në rrugën Zahir Pajaziti, gjatë një kontrolli në automjetin e një femre është gjetur një armë pa leje.

“Është raportuar se gjatë kontrollit në automjetin e të dyshuarës femër K/Shqiptare është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me pesë copë fishekë”, thuhet në raportin e Policisë nga rajoni i Pejës.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera