×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Një e mitur në Ferizaj thotë se u sulmua seksualisht nga babai i saj

  FrontOnline
  21 Nëntor 2023

  Të martën e kaluar (14.11.2023) një e mitur, shtetase e Shqipërisë, ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga babai i saj.

  Sipas raportit 24-orësh të Policisë, i dyshuari gjendet në arrati.

  “Ferizaj  14.11.2023, 13:30. Viktima femër shtetase e Shqipërisë e mitur ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga babai i saj i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë. I dyshuari gjendet në arrati. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e Policisë./Front Online

  Getinjo kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal (MAPL), Elbert Krasniqi, ka thënë se nuk ka ndonjë njoftim zyrtar për kërkesën që kanë paraqitur...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Profesori amerikan dhe njohësi i raporteve në mes të Kosovës dhe Serbisë, Edward P. Joseph, ka thënë se qëndrimet dhe deklaratat e...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Guvernatori i Bankës Qendrore, Ahmet Ismaili me bashkëpunëtorë ka takuar Drejtorin për marrëdhënie ndërkombëtare të Autoritetit britanik të Mbikëqyrjes Financiare (FCA), Ruairi...
  Të tjera
  Vip05 Dhjetor 2023
  Kapiten i kësaj jave është zgjedhur Lumbardhi. Ai sot ua ka ndarë punët e shtëpisë të gjithë banorëve të tjerë duke filluar...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kryetari i LDK’së, Lumir Abdixhiku, ka shkuar për ngushëllime tek familja e së ndjerës Liridona Ademaj. Abdixhiku vrasjen e saj e ka...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të dyshuar për dy raste grabitje dhe lëndim trupor. Siç thuhet në...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar kandidatët për policë të rinj se “duhet të paraqiten me kohë” për mbajtjen e testit psikologjik dhe...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Mesatarisht një fëmijë vritet çdo 10 minuta në Gaza, tha një përfaqësues i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), duke e quajtur situatën...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Kaderi ka biseduar me Blerandon për banorët. Blerando e ka pyetur Kaderin se “kush mendon se do të dali të premten?”. Sipas...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.