Bota/Rajoni

Një aksident i këtillë bizar, mund të ndodh vetëm në Rusi! – VIDEO

Një aksident i këtillë bizar, mund të ndodh vetëm në Rusi! – VIDEO
16:05 | 31 Korrik 2021

Një incident i çuditshëm nga Rusia i regjistruar me video po përhapet në rrjetet sociale me shpejtësi.

Në shikim të parë, dukej sikur një burrë po largohej nga parkingu pasi blerja kishte mbaruar, transmeton FrontOnline.

Një moment më vonë, një këmbësore shfaqet para makinës. Pas vetëm disa sekondash, shoferi kthen makinën e në tij të djathtë dhe jep gaz, ku makina u kthye 360 ​​gradë dhe mori të njëjtën këmbësore para vetes.

Për çfarë bëhet fjalë? A u zvogëlua vëmendja e shoferit apo synimet e tij ishin të tilla?/FrontOnline/

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera