[wp-story]

Lajme

NISMA bënë homazhe në Reçak

NISMA bënë homazhe në Reçak
10:50 | 15 Janar 2020

Subjekti politik, Nisma Socialdemokratike në nder të rënëve më 15 janar më 1999 në Reçak ka bërë homazhe gjatë ditës së sotme, shkruan IndeksOnline.

Në fotografitë më poshtë shihet se anëtarët e Nisma-s janë mbledhur që të kryejnë homazhe atje.

Të kryesuar nga Fatmir Limaj e Jakup Krasniqi, anëtarët e kësaj partie vendosen kurora pranë varreve të masakruarve.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera