[wp-story]

Front TV

Nis takimi Veseli – Rama

Nis takimi Veseli – Rama
18:20 | 29 Qershor 2020

Ka nisur takimi mes kreut të PDK-së, Kadri Veseli dhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama.

Në takim po merr pjesë edhe ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj.

Deri tash Rama është takuar me kryetaren e parlamentit Vjosa Osmani dhe kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, kryeministrin Avdullah Hoti dhe liderin e VV-së, Albin Kurti.

Ai gjatë ditës pritet të takohet edhe me presidentin Hashim Thaçi.

 

Direkt: Edi Rama arrin në selinë e PDK-së për takimin me Veselin

Direkt: Edi Rama arrin në selinë e PDK-së për takimin me Veselin

Δημοσιεύτηκε από Front Online στις Δευτέρα, 29 Ιουνίου 2020

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera