Lajme

Nis takimi Hoti-Macron në Paris

Nis takimi Hoti-Macron në Paris
12:24 | 07 Korrik 2020

Ka nisur takimi mes Kryeministrit Avdullah Hoti dhe Presidentit të Francës, Emmanuel Macron.

Takimi Hoti-Macron po mbahet në Pallatin Presidencial Elysse, njofton Klan Kosova.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera