[wp-story]

Lajme

Nis seanca, pritet të votohet rezoluta për dialogun

Nis seanca, pritet të votohet rezoluta për dialogun
11:16 | 18 Shtator 2020

Me një orë vonesë ka nisur seanca plenare në Kuvendin e Kosovës.

Seanca do të vazhdojë me raportimin e kryeministrit Avdullah Hoti në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi, ku pritet të votohet edhe një rezolutë.

Më pas vazhdohet me dy interpelanca të tjera të dy ministrave, atij të Arsimit, Ramë Likaj dhe të Punëve të Brendshme, Agim Veliut.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera