Sport

Nis pjesa e dytë mes Ballkanit dhe Klaksvikut

Nis pjesa e dytë mes Ballkanit dhe Klaksvikut
21:03 | 04 Gusht 2022

Ka nisur pjesa e dytë në ndeshjen mes Ballkanit dhe Klaksvikut në Prishtinë, raporton FrontOnline.

Pas 45 minutash, Ballkani është në epërsi 2:0 me golat e Nazmi Gripshit dhe Meriton Korenicës..

Në stadiumin “Fadil Vokrri, dy skuadrat po përballen në kuadër të rundit të tretë eliminator të Ligës së Konferencës.

Kjo ështe ndeshja e parë, kurse pas një jave luhet ajo e kthimit në Ishujt Faroe./FrontOnline/

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera