Sport

Nis ndeshja vendimtare e “BNE” kundër ekipit brazilian, këtu mund ta ndiqni LIVE

Nis ndeshja vendimtare e “BNE” kundër ekipit brazilian, këtu mund ta ndiqni LIVE
14:56 | 12 Maj 2022

Ekipi nga Kosova, “Bad News Eagles” ditën e sotme po e zhvillon ndeshjen vendimtare në turneun më të madh në botë për CS:GO.

“Mibr” është ekipi kundërshtar i ekipit shqiptar, shkruan FrontOnline.

Kjo ndeshje po luhet në kuadër të rundit të katërt të Challengers Major Antwerp. Ndeshja është në formatin Bo3.

Për ta parë ndeshjen LIVE duhet të klikoni më poshtë./FrontOnline/

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera