Sport

Nis ndeshja Kosovë – Qipro në “Fadil Vokrri”

Nis ndeshja Kosovë – Qipro në “Fadil Vokrri”
20:47 | 27 Shtator 2022

Ka nisur ndeshja mes Kosovës dhe Qipros në Prishtinë, raporton FrontOnline.

Në stadiumin “Fadil Vokrri”, Kosova po ndeshet me Qipron në kuadër të Ligës së Kombeve.

Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin 2 në Ligën C.

Në rast të fitores, Kosova e mbyll këtë kampanjë në vendin e dytë në grupin përkatës./FrontOnline/

Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa

Të tjera