Sport

Nis ndeshja Izrael – Shqipëri

Nis ndeshja Izrael – Shqipëri
20:46 | 24 Shtator 2022

Ka nisur ndeshja e sotme mes Izraelit dhe Shqipërisë, raporton FrontOnline.

Shqipëria po përballet me Izraelin sonte në Tel Aviv, në kuadër të Ligës së Kombeve, Liga B, grupi 2.

Ndeshja do të zhvillohet në “Bloomfield”, me fillim nga 20:45.

Kombëtares shqiptare i duhet fitorja për të shpresuar për vendin e parë në grup./FrontOnline/

Në MINIMAX kanë filluar zbritjet finale me çmime fikse 2€, 5€, 7€, 9€

Të tjera