Sport

Ngjashmëria e pabesueshme mes gjyqtarit sllovak dhe trajnerit të mirënjohur kroat

Ngjashmëria e pabesueshme mes gjyqtarit sllovak dhe trajnerit të mirënjohur kroat
13:25 | 16 Maj 2021

Të gjithë ata që e kanë parë ndeshjen e djeshme në kampionatin sllovak mes Trencinit dhe DAC-it mund të jenë habitur kur u bën zëvendësimet e para.

Fillimisht, u mendua se Igor Tudor ishte larguar nga Juventusi dhe ishte bërë gjyqtar, shkruan FrontOnline.

Gjyqtari i katërt i asaj ndeshjeje ishte teper i ngjashëm me ish-futbollistin kroat dhe ndihmëstrajnerin e Kroacisë dhe Juventusit.

Ky moment ka befasuar mediet kroate që e kanë marrë me “bujë” këtë lajm./FrontOnline/

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera