[wp-story]

Lajme

Ngjarja tragjike në Pozharan: Dyshohet se burri vrau gruan, dy djemtë dhe veten

Ngjarja tragjike në Pozharan: Dyshohet se burri vrau gruan, dy djemtë dhe veten
19:49 | 30 Dhjetor 2020

Ngjarja e rëndë ku katër persona dyshohet se janë vrarë me armë zjarri në fshatin Pozharan të Vitisë është një krim i rëndë në familje.

Një  i afërm me familjen ka konfirmuar për Klan Kosovën se kryefamiljari e ka vrarë bashkëshorten, dy djemtë dhe në fund edhe veten.

Sipas këtyre burimeve, dorasi është mërgimtar që punon dhe jeton në Zvicër dhe në Kosovë ka ardhur për pushime bashkë me familjen.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera