Kronika

Nesër i jepet lamtumira e fundit 18-vjeçarit që vdiq në aksident trafiku

Nesër i jepet lamtumira e fundit 18-vjeçarit që vdiq në aksident trafiku
22:57 | 03 Nëntor 2019

Nesër në orën 13:00 në varrezat e fshatit Zajm do t’i jepet lamtumira e fundit 18-vjeçarit, Gazmend Zogaj.

18 vjeçari ka ndërruar jetë mbrëmë pas aksidentit mes motoçikletës së tij dhe një veture. Policia ka thënë se Gazmend Zogaj ka arritur në Spitalin e Pejës pa shenja jete, ndërsa shoferi i veturës së tipit “Jeep” është arrestuar.

Policia e Kosovës vazhdimisht po bën apel për kujdes në komunikacion. /Front Online/

Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company

Të tjera