[wp-story]

Lajme

Nesër Haradinaj mban tubim të madh në Pejë

Nesër Haradinaj mban tubim të madh në Pejë
17:20 | 22 Shtator 2019
Nesër në sheshin “Shkëlzen Haradinaj” në Pejë, kryeministri Haradinaj do të mbajë një tubim me qytetarë.

Sipas njoftimit nga AAK, tubimi do të jetë i madh dhe prezent do të ketë shumë qytetarë.
Haradinaj në kuadër të AAK-së dhe koalicionit me PSD-në, ka mbajtur dhjetëra takimet ditëve të fundit në pjesë të ndryshme të Kosovës.

Ai për çdo ditë po prezanton pjesë të programit qeverisës dhe zotimet e tij të dhëna pak ditë më parë.

Siç bëhet e ditur, tubimi do të fillojë nga ora 18:00./Front Online/

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera