×
 • Kronika
 • Kronika

  Nëse e shihni këtë person lajmëroni Policinë e Kosovës menjëherë

  FrontOnline
  19 Qershor 2020

  Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Prizeren- dega Suharekё, Gjykatës Themelore Gjakovё dhe Gjykatës Themelore Gjakovё-dega Malishevё, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij, lëshon: Kërkesë për bashkëpunim me qytetarët.

  Personi i kërkuar është:

  · AGIM (Ismet) JEFKAJ i lindur me 20.12.1974 në Deçan.

  I pandehuri është i kërkuar për veprat penale:

  · Disa raste për veprat penale “VJEDHJË E RENDË” dhe “VJEDHJE”

  Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

  Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, çdo të Premte do të publikojë nga një ose më shumë persona në kërkim, për të cilët kërkohet ndihma e qytetarëve me qellim, sjelljen e tyre para drejtësisë.

  Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

  – 192 dhe 080019999 (pa pagesë)

  – 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë – E-mail adresa: [email protected]

  BAD NEWS EAGLE BËJNË HISTORI NË LIGËN E LEGJENDAVE DHE DY FINALE FANTASTIKE BASKETBOLLISTIKE TREPÇA – PEJA
  Nga Rubrika
  Kronika04 Tetor 2023
  Policia e Kosovës ka bërë të ditur se sot ka konfiskuar tetë armë në Klinë. Sipas një njoftimi bëhet e ditur se...
  Kronika04 Tetor 2023
  Është arrestuar një person dje në Malishevë pasi dyshohet që para një muaji i kishte vjedhur babait të tij një shumë të...
  Kronika04 Tetor 2023
  Dy persona janë arrestuar në Istog, për pengim në punë të punëtorëve të një kompanie të kontraktuar nga komuna si dhe për...
  Të tjera
  Sport04 Tetor 2023
  Ballkani është bërë gati për sfidën e nesërme kundër Dinamo Zagrebit. Kampioni kosovar e ka publikuar sot një video motivuese para duelit...
  Lajme04 Tetor 2023
  Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, e pyetur për të komentuar arrestimin e Milan Radoiçiq, organizator i grupit që shkaktoi agresion në Banjskë...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Ukraina do të bëjë gjithçka për të fituar luftën kundër Rusisë, tha sot Presidenti Volodymyr Zelensky. “Ka lodhje, por ne do të...
  Lajme04 Tetor 2023
  Prokuroria Speciale ka njoftuar se ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurit, Z.V. për shkak të veprës penale “Krime lufte kundër popullsisë civile”....
  Lajme04 Tetor 2023
  Shefi i stafit të kryeministrit Kurti, Luan Dalipi, ka reaguar pas lirimit të terroristit Milan Radoiçiq nga paraburgimi. Ai tha se Serbia...
  Lajme04 Tetor 2023
  Ministri i Mjedisit, Liburn Aliu, së bashku me përfaqësues nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, kanë mbajtur diskutim ndërlidhur me udhëzimin administrativ...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.