[wp-story]

Kronika

Nëna rrah djalin e saj në Podujevë

Nëna rrah djalin e saj në Podujevë
10:22 | 27 Tetor 2020

Policia njofton se një fëmijë është keqtrajtuar nga nëna e tij, në Podujevë.

Siç njofton PK, në raportin 24 orësh, për këtë rast është njoftuar edhe punëtori i qendrës për punë sociale dhe prokurori kompetent, e ku me vendim të të cilit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

“Raportohet se ndaj viktimës mashkull kosovar është ushtruar dhunë fizike nga e dyshuara femër kosovare. Në lidhje me rastin është njoftuar punëtori i qendrës për punë sociale dhe prokurori kompetent, me vendim të të cilit e dyshuara lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera