Kronika

Nëna nga Drenasi raportoi se ia kanë rrëmbyer djalin, Policia ia arreston pasi kishte inskenuar rastin

Nëna nga Drenasi raportoi se ia kanë rrëmbyer djalin, Policia ia arreston pasi kishte inskenuar rastin
08:57 | 13 Maj 2022

Një grua nga fshati Nekoc i Drenasit ka raportuar në Polici se persona të panjohur ia kanë rrëmbyer djalin.

Policia e ka gjetur të njëjtin dhe e ka arrestuar nën dyshimin se e ka inskenuar rastin.

“Fsh. Nekoc, Gllogoc 12.05.2022 – 19:42. Ankuesja femër kosovare ka informuar se persona të pa njohur i kanë rrëmbyer djali e saj. Njësia përkatëse policor pas hetimit kanë arrit të gjejnë viktimë dhe i njëjti është arrestuar si i dyshuari pasi që kishte inskenuar ngjarje. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera