×
 • Lajme
 • Lajme

  Në xhipin e Radojiçiqit që e sekuestroi Policia e Kosovës u gjetën edhe targa false të KFOR-it

  FrontOnline
  25 Shtator 2023

  Policia e Kosovës, në aksionin e saj antiterrorist në Banjskë, sekuestruan një automjet të tipit xhip mercedes, e që i njëjti mbante logo false të KFOR-it.

  Ai sipas gjetjeve të policisë, i takon kriminelit serb, Milan Radojiçiq, i cili ishte i përfshirë në sulmin dhe vrasjen e së dielës në veri.

  Por, Klan Kosova merr vesh që në xhipin e Radojiçiqit u gjetën edhe targa false të automjeteve të forcave paqeruajtëse të KFOR-it.

  Në MINIMAX kanë filluar zbritjet finale me çmime fikse 2€, 5€, 7€, 9€
  Nga Rubrika
  Kronika02 Dhjetor 2023
  Një këmbësor është goditur nga një veturë në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Mujë Ademaj, xhaxhai i së ndjerës, Liridona Murseli, e cila është vrarë të mërkurën në Prishtinë ka folur sot për mediet, ndërsa ka...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Prokuroria e Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), ka ngritur aktakuzë ndaj 10 personave, prej tyre tetë zyrtarë dhe dy qytetarë, në...
  Të tjera
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Një tërmet me magnitudë 5.7 ballë të shkallës Rihter goditi rajonin Tarapacá në Kili, njoftoi sot Qendra Sizmologjike Evropiane-Mesdhetare (EMSC), transmeton FrontOnline....
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka reaguar lidhur me vrasjen e Liridona Ademajt. Ajo përmes, një postimi në profilin e saj në...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Situata mes Bucit dhe Santianës i ka habitur edhe banorët e tjerë të Big Brother VIP Kosova. Por banorët më afër i...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Banoret e Big Brother VIP Kosova, Linda dhe Alba kanë komentuar për ngjarjen që ndodhi mes Santianës dhe Bucit. Sipas Albës “i...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Ardi ka biseduar me banorët dhe iu ka thënë se “pak ju ka lodhë konkurrenca brenda”. Ai ka thënë gjithashtu se “me...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Për BE-në, kapitulli 35 është bërë mjet shantazhi për të detyruar Serbinë të njohë Kosovën, tha sot i sanksionuari i SHBA-ve dhe...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.