×
 • Lajme
 • Lajme

  Në Spitalin e Pejës gjatë ditës së djeshme kanë ardhur në jetë pesë foshnje

  FrontOnline
  23 Qershor 2020

  Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës, gjatë ditës së djeshme janë trajtuar 238 pacientë.

  Nga këta 23 pacientë janë shtrirë për trajtim të mëtutjeshëm.

  Sipas një njoftimi nga ky Spital, 202 pacientë kanë kryer analiza, që në total kanë bërë 2,530 analiza.

  Janë kryer edhe 9 operacione në 24 orët e fundit.

  Gjatë 24 orëve të fundit kanë qenë 5 lindje, 2 normale dhe 3 me prerje cezariane. Kanë lindur 5 foshnje, 3 të gjinisë mashkullore dhe 2 të gjinisë femërore

  KEDS ‘zhduk’ rrjetin ajror nga qendra e Malishevës
  Nga Rubrika
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Autoritet e Shqipërisë, më 31 korrik në Tiranë e arrestuan ish-ushtarin e UÇK-së, Dritan Goxhaj, me urdhër të Gjykata Speciale të Kosovës...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka udhëtuar sot për në Berlin të Gjermanisë. Atje kryeministri Kurti, i shoqëruar edhe nga...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, përmes një postimi në facebook ka treguar se pas datës së 20 dhjetorit punimet do...
  Të tjera
  Vip08 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Adri është treguar njohës i historisë. Këtë e dëshmoi teksa bisedonte me Lindën. Me të ai...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Buci ka pranuar disa dhurata sot. E ato ia ka sjellë e fejuara e tij Verona,...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Banorja e cila është eliminuar nga Big Brother VIP Kosova, Brikenda u ka sjellë ëmbëlsirë banorëve. Nga ky gjest janë gëzuar shumë...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, kanë vazhduar të argëtohen duke kënduar dhe valëzuar. Adri derisa këndonte, Mirdoni dhe Alba vallëzonin. Kjo...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, kanë gjetur disa mënyra interesante për tu argëtuar. Ata kanë bërë prova në vallëzim dhe këndim,...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Lumi dhe Ganiu kanë debatuar për lojën e njëri-tjetrit brenda shtëpisë. Lumi e ka kritikuar Ganiun...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.