Lajme

Në Prishtinë s’respektohet ora policore, qyteti i mbushur plotë me vetura

Në Prishtinë s’respektohet ora policore, qyteti i mbushur plotë me vetura
22:55 | 29 Gusht 2020

Prishtinasit nuk po e respektojnë orën policore.

Në disa video që kanë arritur në redaksinë e portalit Front Online shihen vetura të shumta duke qarkulluar pas orës 22:30.

Kjo nuk është hera e parë që kryeqytetasit veprojnë kështu.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera