Kronika

Në gjendje të dehur sulmon policët në Fushë-Kosovë, arrestohet

Në gjendje të dehur sulmon policët në Fushë-Kosovë, arrestohet
11:14 | 11 Korrik 2020

Një person në gjendje të dehur ka sulmuar zyrtarët policorë në Fushë Kosovë mbrëmjen e kaluar.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Fushë Kosovë, 10.07.2020, 20:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit kishte sulmuar zyrtarët policorë. Nuk raportohet për te lënduar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera